cz toy traveling  cz toy traveling  cz toy traveling
facebook toy traveling youtube

Toy Traveling Prague

Toy Traveling Prague

Toy Tour Prague Agency - Cestovní kancelář pro plyšáky

TOY TOUR PRAGUE AGENCY je unikátní českou cestovní kanceláří pro plyšové hračky. Nabízíme Vašemu plyšovému miláčkovi několikadenní poznávací a zážitkovou dovolenou v Praze, která je nepochybně jedním z nejpodmanivějších měst světa a zároveň srdcem Evropy.
obsah
obsah
obsah

Milujete svého plyšového mazlíčka a je vám líto, že nemůže jet na dovolenou s vámi a nebo bydlíte tak daleko že se na historickou Prahu nechcete vléct? To už nemusí být problém, vaši plyšovou hračku můžete vyslat na dovolenou také. A to dokonce na jeho vlastní. Přesně toto nabízí pražská cestovní kancelář Toy traveling Prague Tak neváhejte a vašemu plyšákovi zajistěte co nejlepší dovolenou.

Cestovní kancelář Toy traveling Prague vznikla v Praze. Ze jejím vznikem stojí Jan Lukáčik a Jan Červeňák.Pokud tedy máte doma svou oblíbenou plyšovou hračkou a chcete ji zajistit, aby si i ona užila svou dovolenou, tito lidé vám to zajistí.

Toy traveling Prague v současnosti zajišťuje plyšákům z celého světa dovolenou v Praze. A tak se plyšové hračky mohou kochat Pražským hradem, Karlovým mostem, Staroměstským náměstím či dalšími pražskými skvosty.

Podle odhadů je na světě více než 1,2 miliardy plyšových mazlíčků. Toy traveling ve městě vašeho miláčka nafotí na těch nejzajímavějších místech, při odpoledním pikniku, takže také musíte vyplnit, co váš miláček může jíst, zpracuje vám CD s fotkami a vašeho plyšáka vám pošle zpět. Každý den se navíc přes e-mail dozvíte, co váš mazlíček zrovna dělal, jak se měl a kde všude byl popřípadě koho i potkal. Cena základního zájezdu je 670 Kč. Co byste však pro vašeho miláčka neudělali.

Copyright © 2019 Toy Traveling Prague.
toy